• Yeni

Bushnell Powerview 2 8x21 Mini El Dürbünü

Referans:

₺1.899,00
Havale İle Ödemelerde %3 İndirim
Adet

Uygun fiyata modern bir dış tasarıma sahip Powerview 2 8x21 dayanıklı alüminyum alaşımlı kasa. Katlanır Çatı Prizması tasarımı, kullanım kolaylığı ve uygun saklama için daha kompakt bir dürbün sağlar.

Tamamen metal kasa, yeni PowerView 2'nin temelini oluşturur ve daha önce hiç bu fiyata sunulmamıştı. Tamamı metal kasa, en zorlu koşullarda sağlamlık ve dayanıklılık sağlar; bu da kasanın kışın aşırı soğuğunda çatlamayacağı veya yazın yoğun sıcağında deforme olmayacağı anlamına gelir. Yeni metal gövde aynı zamanda plastik şasili dürbünlerde sıklıkla görülen eşit olmayan ağırlık dağılımını da ortadan kaldırır. Çok kaplamalı optikler, devasa 50 mm'lik objektif lensle eşleştirilmiş, büyük miktarda ışık getirerek canlı ve net bir izleme deneyimi için canlı görüntüler sağlar. Güncellenmiş ergonomi ve zengin dokulu kauçuk zırh, tek elinizde bile her zaman sağlam bir tutuşa sahip olacağınızı garanti eder.

Özellikleri:

UZUN ÖMÜRLÜ DAYANIKLILIK Alüminyum alaşımlı kasa, gereksiz ağırlık ve hacim eklemeden dayanıklılık sağlar.

MODERN DIŞ TASARIM Yüksek kaliteli, yumuşak dokunuşlu kauçuk ve fırçalanmış metal dokulu kaplamalar, harika görünümlü, modern bir tasarımda klasik performans sağlar.

KULLANIMI KOLAY VE GÜVENLİ KAVRAMA Yumuşak dokunuşlu kauçuk ve dürbünün yanları boyunca ve köprü üzerinde kolay kavrama dokusuyla güncellenmiş ergonomi, düşme olasılığını azaltır ve tek elle bile kendinden emin bir el hissi verir.

KESKİN ODAKLAMA İLE MÜKEMMEL GÖRÜNTÜ KALİTESİ Çok kaplamalı optikler, düşük ışıkta bile net, canlı görüntüler için inanılmaz miktarda ışık çeker. Ultra yumuşak odaklama tekerleği, ihtiyaç duyduğunuzda mükemmel tanım için konunuza hızla odaklanmanızı sağlar.

KOMPAKT KATLANIR ÇATI PRISM TASARIMI Katlanır Çatı Prizması tasarımı, kullanım kolaylığı ve uygun saklama için daha kompakt bir dürbün sağlar.

ÖMÜR BOYU IRONCLAD GARANTİSİYLE DESTEKLENMİŞTİR Çatı veya porro prizmada 10x'ten 20x'e kadar kompakt, orta ve tam boyutlu seçenekler, maceralarınız için birden fazla seçenek sunar.

Teknik Özellikler:

Ürün Adı : Powerview 2 8x21 Dürbün

Büyütme x Objektif Lens: 8x21mm

Prizma Sistemi:Katlanır Çatı

Prizma Camı : BK-7

Öğrenciden Çık: 2,6 mm

Yakın Odak: 21 ft

Ağırlık: 7,2 kg

Uzunluk: 4,0 inç

Tripod'a Uyum Sağlar :Hayır

Göz mercekleri:Katlamak

Kalıcı odaklama:HAYIR

Görüş Alanı (ft @ 1000 yds):378

Bushnell
5 Öğeler

aynı kategoride bulunan diğer 16 ürün:

Ürün karşılaştırmaya eklendi.