• Yeni

Bushnell Powerview 2 20x50 El Dürbünü

Referans:

₺5.499,00
Havale İle Ödemelerde %3 İndirim
Adet

Powerview 2 20x50, çoklu kaplamalı optiklere, kompakt çatı prizma tasarımına ve kullanımı kolay, güvenli kavrama özelliğine sahiptir. Tamamı metal kasa, en zorlu koşullarda sağlamlık ve dayanıklılık sağlar; bu da kasanın kışın aşırı soğuğunda çatlamayacağı veya yazın yoğun sıcağında deforme olmayacağı anlamına gelir. Bütün bunlar daha önce hiç teklif edilmemiş bir fiyata.

Özellikleri:

PowerView 2 dürbünleri, dürbün donanımımız da dahil olmak üzere diğer Bushnell ürünleriyle de kullanılabilir.

UZUN ÖMÜRLÜ DAYANIKLILIK Alüminyum alaşımlı kasa, gereksiz ağırlık ve hacim eklemeden dayanıklılık sağlar.

MODERN DIŞ TASARIM Yüksek kaliteli, yumuşak dokunuşlu kauçuk ve fırçalanmış metal dokulu kaplamalar, harika görünümlü, modern bir tasarımda klasik performans sağlar.

KULLANIMI KOLAY VE GÜVENLİ KAVRAMA Yumuşak dokunuşlu kauçuk ve dürbünün yanları boyunca ve köprü üzerinde kolay kavrama dokusuyla güncellenmiş ergonomi, düşme olasılığını azaltır ve tek elle bile kendinden emin bir el hissi verir.

KESKİN ODAKLAMA İLE MÜKEMMEL GÖRÜNTÜ KALİTESİ Çok kaplamalı optikler, düşük ışıkta bile net, canlı görüntüler için inanılmaz miktarda ışık çeker. Ultra yumuşak odaklama tekerleği, ihtiyaç duyduğunuzda mükemmel tanım için konunuza hızla odaklanmanızı sağlar.

ÇOKLU YAPILANDIRMALARDA MEVCUTTUR Çatı veya porro prizmada 10x'ten 20x'e kadar kompakt, orta ve tam boyutlu seçenekler, maceralarınız için birden fazla seçenek sunar.

 

Teknik Özellikler:

Ürün Adı : Powerview 2 20x50 Dürbün

Büyütme x Objektif Lens: 20x50

Prizma Sistemi:Porro

Prizma Camı : BK-7

Öğrenciden Çık: 2,5 mm

Yakın Odak: 31 ft

Ağırlık: 28,4 kg

Uzunluk: 6,7 inç

Tripod'a Uyum Sağlar :Evet

Göz mercekleri:Kıvrılma

Kalıcı odaklama:HAYIR

Görüş Alanı (ft @ 1000 yds):165

Bushnell
4 Öğeler

aynı kategoride bulunan diğer 16 ürün:

Ürün karşılaştırmaya eklendi.