• Yeni
  • Ön Sipariş

Horuscam Wireless 4G GSM Destekli Fotokapan

Referans:

₺14.499,00
Havale İle Ödemelerde %3 İndirim
  • Ürün ön siparişle satıştadır. Teslim süresi (Yaklaşık 22 Temmuz 2024)  ve diğer sorularınız için bize ulaşınız.

Türkçe menüsü ile kolay kurulum

Tamamen görülmez LED

4G mobil hat desteği

Video ve fotoğraf mail atabilme

24MP fotoğraf

Full HD video kaydı

0.4 sn. tetiklenme süresi

20m tetiklenme ve aydınlatma menzili

118 derece görüş açısı

Dahili renkli LCD ekran

12xAA Pil (dahil değildir)

Adet
Ön Sipariş

HorusCam Wireless 4G yüksek tetikleme hızına sahip GSM şebekesi üzerinden anlık görüntü (video yada fotoğraf) aktarımı yapabilen bir fotokapandır.

Yüksek çözünürlükte fotoğraf çekimi (24MP) ve video kaydı (Full HD) yapabilen HorusCam Wireless 4G CMOS sensör teknolojisi ile düşük aydınlatma şartlarında yüksek kalitede görüntülere ulaşmanızı sağlar.

Gövdesindeki PIR (Pasif Infra Red) sensör yardımı ile 118 derecelik görüş açısında 20 metre mesafeye kadar ortamdaki hareketi sürekli kontrol ederek, Hareket algıladığında aktif hale gelerek seçiminize göre fotoğraf veya video çekimi yapar.

HorusCam Wireless 4G üzerinde bulunan dahili gece / gündüz sensörü yardımı ile ortam aydınlatma koşullarını sürekli olarak kontrol ederek çekim ayarlarını size en yüksek kalitede görüntü sağlayacak şekilde optimize eder. Gündüz renkli görüntülere ulaşabileceğiniz bu fotokapan, gece moduna geçtiğinde ise toplamda 57 adet bulunan Infrared LED aydınlatıcıları ile tamamen görülmez aydınlatma yaparak 118 derecelik görüş açıda 20 metre mesafeye kadar yüksek kalitede çekimler yapabilir.

4G GSM hatları ile tam uyumlu çalışarak anında görüntü aktarımı yapabilen HorusCam Wireless 4G kullanıcının tercihine göre ayarlanabilen farklı gönderim metodlarına sahiptir. Tercihinize göre bilgilendirme görüntülerini MMS mesajı, e-mail mesajı veya belirlediğiniz Ftp alanı üzerine otomatik yedekleme imkanı ile size geniş bilgilendirme ve yedekleme imkanı sunar.

Android ve IOS mobil uygulamaları ile fotokapan ayarlarını uzaktan değiştirme imkanı sunan HorusCam Wireless 4G ile tüm kontrollere kolaylıkla ve zahmetsizce ulaşabilirsiniz.

Horuscam

Bunlara da İhtiyacınız Olabilir

Consequat magna massa vel suspendisse morbi aliquam faucibus ligula ante ipsum ac nulla.

aynı kategoride bulunan diğer 7 ürün:

Ürün karşılaştırmaya eklendi.